Braća Brandt “zlatni” na 4. regate veslačkog kupa

Mala ali odabrana ekipa pod vodstvom i logistikom trenera Barišića i Džalte (treneri su ujedno bili i vozači) po sunčanom, vručem i sparnom vremenu uputila se u Ogulin na 4 regatu veslačkog kupa “Miljenko Finderle”.

Boje našeg kluba branili su jedanaest veslača u četiri discipline.

U tri discipline (2xKM; 4xKm i 2xJMA) imali su prednatjecanja u kojima su sve ekipe zauzele prva mjesta te se izravno plasirale u A finala.
Finalne utrke odvijale su se po vjetrovitom vremenu i valovitom jezeru.
Sve utrke vozile su se na 1000 metara.
Naše posade zauzele su jedno:  prvo; treće; četvrto i peto mjesto u A finalu.
U dvojcu na pariće za juniore A (2xJMA) po prvi put nastupili su zajedno braća Mato i Harald Brandt te odmah osvojili  prvo mjesto i zlatnu medalju. Nadajmo se da je ovom pobjedom Mato u brata Hakija probudio borbenost i pobjednički mentalitet.
Trećim mjestom i brončanom medaljom okitili su se David Marelja, Mihael Kolar, Marin Miletić i Pavao Vidaković u disciplini četverca na pariće za kadete (4xKM).
Nikola Kekez, Ivan Vodopić, Stjepan Miličić i Branimir Marinović u disciplini četverca bez za juniore B (4-JMB) bili su četvrti, dok su  David  Marelja  i Petar Tomičić u dvojcu na pariće za kadete (2xKM)  zauzeli peto mjesto.