Ivana najsportašica Vukovarsko-srijemske županije

Drugi put za redom Ivana Krkljuš proglašena je za najsportašicu Vukovarsko-srijemske županije, a kako i ne bi nakon postignutih rezultata; šest godina prvakinja Hrvatske u samcu, treća u Europi,  deveta na Svjetskoj veslačkoj smotri, te osvajačica zlatnih medalja na mnogobrojnim međunarodnim regatama.

U najistočnijem gradu naše županije Iloku zaslužno priznanje uručio joj je Župan naše županije Božo Galić.
Bravo Ivana.

Osim Ivane (po skromnom mišljenju autora) među odabranim sportašima mjesta je trebalo biti i za našeg veslača Matu Brandta.
Mato je u ovoj godini prvak Hrvatske u samcu (najtežoj veslačkoj disciplini sa najvećom konkurencijom)  te deveti u osmercu na Svjetskom veslačkom prvenstvu i osvajač medalja na međunarodnim regatama.

Priznanja za njihove rezultate pripadaju i njihovom treneru Damiru Barišiću.