OTVORENO PRVENSTVO ZAGREBA

29.08.2020.

U organizaciji VSZ-a na regatnoj stazi Jarun održano je Otvoreno prvenstvo Zagreba. Pod stručnim vodstvom trenera K.Džalte nastupili su kadeti u tri posade te osvojili jedno treće i jedno četvrto mjesto.

U konkurenciji samaca za kadete A, Matej Manjak prvim mjestom u kvalifikacijama plasirao se u A finale u kojem je potom zauzeo odlično četvrto mjesto. Stazu od 1000 m izveslao je u vremenu 4.04.44.
Nikolina Građanski u samcu za kadetkinje A veslom je zakačila bovu i prevrnula se. Ništa strašno. Skif je “orahova ljuska” te se takav peh događa i svjetskoj veslačkoj eliti.
U dvojcu na pariće za kadetkinje a Anja Vinković i Ella Paljušaj osvojile su treće mjesto.
Čestitamo svim veslačicama i veslačima na borbenosti i postignutim rezultatima kao i njihovom treneru.